Cycortex Karrier

Ha egy igazán jó csapathoz szeretne tartozni!

IT Projektmenedszer

Csapatunkba keresünk tapasztalt és motivált informatikai projektmenedzsert, aki kulcsszerepet tölt be több ország webáruházainak fejlesztésében és bevezetésében, elsősorban a Shopify használatával. Informatikai projektmenedzserünkként Ön felel a projekt teljes életciklusának felügyeletéért, a kezdeti követelmények összegyűjtésétől a végső telepítésen át a folyamatos fejlesztésekig.

Hello!

A CyCortexnél egyértelmű a küldetésünk: a vállalkozásokat olyan innovatív technológiai megoldásokkal ruházzuk fel, amelyekkel növekedést és sikereket érnek el. Elkötelezettek vagyunk amellett, hogy kihasználjuk az informatikai fejlesztés terén szerzett szakértelmünket, hogy olyan személyre szabott megoldásokat kínáljunk, amelyek felülmúlják ügyfeleink elvárásait. Együttműködésünk, kreativitásunk és a kiválóság iránti elhivatott törekvésünk révén igyekszünk, hogy ügyfeleink megbízható partnerei legyünk a folyamatosan fejlődő technológiai környezetben. Együtt nem csak szoftvereket építünk, alakítjuk üzlete jövőjét!

Amire számíthatsz

Csapatmunka, rugalmasság és hatékony munkakörnyezet

Miért válaszd valamelyik karrierlehetőségünket?! Mi itt, a CyCortexnél hiszünk a munka és a magánélet egészséges egyensúlyában egy csavarral. Csúcsminőségű munkaterületünkön csapatban hódítunk meg projekteket 3 napig, majd élvezzük az otthoni munkavégzés rugalmasságát heti 2 napon keresztül. Annak érdekében, hogy az energia magas maradjon és a kapcsolatok erősek legyenek, rendszeres csapatépítő tevékenységeket végzünk, hogy elősegítsük a szórakozást és az együttműködést. Jól fel van szerelve a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközökkel, és természetesen tehetségéhez igazodó, versenyképes fizetést is kínálunk. Gyere és nézd meg magad!

Csapatmunka

Csapatként dolgozunk, és hiszünk a tudásmegosztás erejében. A nyitott kommunikáció és a kölcsönös tisztelet alapvető értékek nálunk, és ezek biztosítják sikerünket.

2 nap/hét Home Office

Hiszünk benne, hogy a rugalmas munkavégzés növeli a termelékenységet és a jólétet. Ezért lehetőséget biztosítunk a távmunkára, hogy mindenki magad alakíthassa a munkaidejét.

Csapatépítés

Rendszeresen szervezünk csapatépítő programokat, hogy erősítsük a kapcsolatokat, maximalizáljuk a kreativitást, és együtt ünnepeljük az elért eredményeket.

Minőségi Munkakörnyezet

Modern és inspiráló, magas színvonalú technológiával felszerelt munkaterületen dolgozunk, hogy kényelmes és produktív környezetet biztosítsunk Budapest szívében.

Hatékonyság

Hiszünk benne, hogy a hatékony munkafolyamatok és eszközök segítségével munkatársaink ki tudnak teljesedni, és kivételes eredményeket érhetnek el.

Versenyképes Fizetés

Versenyképes fizetést és juttatási csomagokat kínálunk, amelyek elismerik munkavállalóink készségeit, tapasztalatait és elhivatottságukat.

Career at Cycortex

Indulj velünk egy kifizetődő utazásra a CyCortexben. Az egyik leggyorsabban növekvő informatikai fejlesztő cégként többet kínálunk, mint egy állást – dinamikus és támogató környezetet biztosítunk, ahol a tehetséges egyének boldogulhatnak és fejlődhetnek. Csapatunkhoz csatlakozni azt jelenti, hogy egy együttműködésen alapuló és innovatív kultúra részévé válunk, ahol az Ön ötleteit értékelik, és hozzájárulása valódi változást jelent.

Akár tapasztalt szakember vagy, akár csak most kezded pályafutásodat, izgalmas tanulási és fejlődési lehetőségeket kínálunk, hozzáféréssel a legmodernebb technológiákhoz és projektekhez, amelyek kihívást jelentenek és inspirálnak. Hiszünk a tehetséggondozásban és a folyamatos fejlődés kultúrájának előmozdításában, ahol minden csapattagnak lehetősége van a benne rejlő lehetőségek kiaknázására. Ha szenvedélyes a technológia iránt, és készen áll arra, hogy karrierjét magasabb szintre emelje, csatlakozz hozzánk, és legyél része valami rendkívülinek.

Aktuális állásajánlatainkat is megtalálod a DreamJobs honlapján is